News

Akcja „Masz Głos”, edycja 2021 r.

W tym roku również rozpoczyna się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Masz Głos” Fundacji im. Stefana Batorego, której celem jest zmienianie swojego najbliższego otoczenia. Grupy, organizacje, lokalni liderzy mogą zajmować się różnymi sprawami: ekologią, przestrzenią publiczną, lokalnymi przepisami, edukacją, działaniami na rzecz młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami – każda z tych inicjatyw jest ważna w akcji Masz Głos.

My już po raz 3 zgłosiliśmy się do tej akcji, w tym roku zgłosiliśmy Lubsko (woj. lubuskie) i Skoczów (woj. śląskie).
Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji tej akcji nasze działania zostały dostrzeżone – zostaliśmy ogólnopolskimi laureatami wspólnie z samorządem Gminy Lubsko oraz samorządem Województwa Lubuskiego i zostaliśmy uhonorowani dyplomami oraz prestiżową statuetką SUPER SAMORZĄD 2020 za działania na rzecz walki z wykluczeniem komunikacyjnym/kolejowym Lubska.

Nagroda zdobyta w zeszłym roku zobowiązuje, stąd chcemy ją także zdobyć i w roku 2021. Wierzymy, że możemy sukces powtórzyć!
Czy za 2021 r. znów przypadnie nam nagroda zależy od naszych działań i pomysłów na pozytywne dla mieszkańców zmiany w gminach, udział i pomoc mieszkańców oraz władz lokalnych.

Ubiegły rok był trudny z racji pandemii, ten również nie jest łatwy, ale będziemy się starali. Wszystko rozstrzygnie się pod koniec tego roku.

Szczegóły akcji na stronie www.maszglos.pl
Każda grupa, organizacja może się zgłosić do akcji do 8 marca br. Zapraszamy bo warto!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Masz Głos FUNDACJA IM.STEFANA BATOREGO”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Masz Głos FUNDACJA BATOREGO DZIAŁAJ LOKALNIE Masz głos zdalnie Dołącz do akcji Masz głos realnie maszglos.pl ZAPiSy DO 8 MARCA”